Адел ќе легне со дечко што ке ја насмее!

16 август, 20110
adele

Младата и талентирана пејачка Адел, призна дека не и е важен физичкиот изглед кај мажите, повеќе ја привлекуваат оние мажи кои знаат да ја насмеат.

23-гидишната британска музичарка изјавува дека бара дечко и оној кој ќе има најмногу смисла за хумор, најлесно ќе ја однесе во кревет. “Ако ме насмее, ќе завршиме во кревет заедно. Навистина не ме интересира физичкиот изглед”, изјавува Адел.

Кај Адел може да поминат и мажи кои знаат да готват и “имаат страст за животот”. “Би сакала некој кој навистина ќе ме инспирира, на кого ја ќе му се восхитувам”, додава Адел.

Младата пејачка нема точно одреден тип на маж кој и се допаѓа, но открива во кои познати личности била заљубена: “Материјал за брак би барала некаде во опсег на Леонардо ди Каприо до Зак Галифанакис. Навистина мојот вкус премногу варира. Ги сакам во сите големини, воопшто не ми е важно. Ако ме насмеат, станувам зависна од нив”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit