Адел: Немам рак на грлото!

1 ноември, 20110
adele_1920_1200_apr042011

Пејачката Адел неодамна изјавила дека мора да оди на операција на грлото, поради што ja откажала турнејата. Нејзините фанови многу бргу на Твитер почнале да шпекулираат дека 23-годишнata Адел има многу сериозни проблеми со грлото и дека можеби и е дијагностициран рак на грлото. Таа ги негирала тие шпекулации преку својот портпарол, кој изјавил дека гласините се лажни. “Сакаме да истакнеме дека Адел ќе оди на операција на гласните жици бидејќи се појавило крварење на истите. Сите други дијагнози се 100 проценти лажни”, изјавил портпаролот на Адел.
Во петокот било објавено дека младата пејачка набргу ќе оди на операција и дека се очекува брзо да закрепне”. Лекарите во моментов и одредиле одмор и помалку да пеење за да може што побргу да се врати на сцената.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş