Адел сака средба со принцот Хари

9 јуни, 20110
Adele-580x386

Британската пејачка Адел изјавила дека би сакала да има средба со принцот Хари. Знам дека имам веќе изјавено дека не сакам црвенокоси, но станува збор за принцот, изјавила низ смеа Адел. Мислам дека би имале многу што да си кажеме и дека ќе биде забавно. До сега немам позитивно искуство од излегувања со познати личности. Тогаш луѓето ве гледаат, па мора да излегувате од скришни места за да не ве препознаат… но, ете јас би сакала да се видам со Хари, додала Адел.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma