Ако може Џими Ли на Јадран, ќе може и Абрамович на Дојран?! :)

19 август, 20110
1

На  јахтата на која моментално се забавува  кинескиот милијардер Џими Ли и која плови по водите на Јадранското море, нема ни секс ни дрога. Девојките кои се во нивно друштво се модели кои добиваат само престој и храна…

Најинтересното вечерта било кога малиот кинез го запеал на караоке забавата хитот на Селин Дион ‘My Heart Will Go On’ ни откри една од девојките кои биле присутни на забавата на Џеми Ли и неговиот пријател Сем на луксузната јахта во Хвар.

“Таму нема ни секс ни дрога како што обично се мисли. Имаше ситуација кога една од девојките сакаше да внесе на една од забавите кокаин и веднаш беше избркана од јахтата. Ако им понудиш дрога на Џими или Сем, тие со тоа би биле навредени.”- вели нашата соговорничка.

Кинезиве се забавуваат на најимпресивните јахти на Јадранот. Оваа година во флотата ја имаат јахтата “Кого” чие изнајмување чини 500,000 евра неделно, Абрамовичевата  “Ecstaseu”со хелихоптер и “Wallypower”  најбрзата јахта на светот што се движи со брзина од  130 км / h. Дечките трошат 100,000 куни од вечер на алхохол. Најчесто изнајмуваат некој клуб каде ќе бидат поканети и атрактивни девојки секако.

“ Џими и Сем сакаат да пеат, да танцуваат и да јадат пици. Девојките кои се во нивно друштво се манекенки.  Но не добиваат пари за да бидат таму. Добиваат само сместување и храна, како еден вид на одмор.”- ни рече таа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit