Е ова се вика човек од гума :) ама внатрешна :)

19 август, 20110
covek guma

Кирос Хандгу “човек од гума” успеал да го протне своето тело низ тениски рекет и тоа четири пати во рок од 47 секунди и постави нов рекорд во оваа навидум невозможна “дисциплина”. Изгледа тој ги надминал и своите очекувања.

Овој неверојатен талент на дело, никако не семеете да го пропуштите…Погледнете!

http://www.youtube.com/watch?v=H4mLrATZ98g&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit