Ако сте милионер или милијардер, тогаш Вашата јахта изгледа вака?! :)

3 ноември, 20110
6

Побарувачката за луксузни добра постојано расте. Една од индустриите во подем е производството на луксузни јахти. Се појавуваат постојано нови компании кои ги нудат своите сервиси за изградба на луксузни јахти. Очигледно е дека ваков луксуз може да си приуштите доколку имате милионска заработка. Се разбира мислиме на странска валута! 🙂

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş