Сораја се слика за Плејбој, а на забави шета како планинарка:)

3 ноември, 20110
110754

Познатите старлети кои ги красат насловните страница на Плејбој, во еден клуб во Белград едвај некој и да ги приметил.

Водителката на шоуто “Се за љубов” Сораја Вучелиќ и членката на групата Моделс, Анастасија Буџиќ, ги воодушевија љубители на убавината кога се сликаа за магазинот Плејбој. Нивните фотографии најверојатно красат многу ѕидови во домовите, кабините во камионите и авто-механичарските работилници, а многу тинејџери ги чуваат нивните фотографии под креветите за да можат полесно да заспијат:).

И во еден момент ги гледаме двете убавици во еден Белградски клуб облечени како за планинарење. Од убавите и разголени убавици немало ништо. Впрочем сликата кажува сè.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş