Аманда Сејфрид сака лоши момчиња

30 март, 20110
amanda-seyfried

Новата црвенкапа, актерката Аманда Сејфрид во своето интервју за британскиот магазин ОК, изјави дека лошите момчиња и се привлечни и секси, а потоа во следната реченица кажа дека воедно се и одвратни.

Аманда, 25, пред извесно време се забавуваше со синоокиот Рајан Филипе. Но, во својата најнова изјава таа даде сосем поинаков изглед за идеално момче. Таа претпочита висок, убав и црн тип. Јас ги сакам мажите кои имаат темна боја на кожата, тоа ми изгледа многу привлечно, изјавила Аманда.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma