Андреј Пејиќ доби конкуренција во Јапонија:))) Уште еден хермафродит на модните писти:)

27 октомври, 20110
0

Популарниот и убав модел од Јапонија, наречен Кајо Сатох, признал на телевизија дека тој е машко. Тој се преселил од својот град за да не може некој да го препознае, и потоа го променил името и живеел како женско. Kaјo тврди дека досега немал направено пластични корекции, и дека на него се е природно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş