Андреј Пејиќ: Обожувам да носам високи потпетици

19 април, 20110
AndrejPejic01

Андрогениот модел, Андреј Пејиќ со босанско потекло кој е еден од најбараните светски модели признал дека обожува да носи високи потпетици.

Јас купувам чевли со високи потпетици и ги носам, не само на модните писти туку и кога излегувам приватно. Мојата женска страна не ја открив благодарение на светските дизајнери. Тоа го открив уште во детството. За среќа учев во нормално училиште, па не ме исмејуваа, туку напротив бев еден од омилените ученици, изјавил Андреј.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/