Анџелина му забранува на Бред Пит да пуши

11 март, 20110
The Curious Case Of Benjamin Button Berlin Premiere

Пред Пит, еден од најпосакуваните мажи на планетава неможе да си го дозволи своето уживање, неговиот порок, пушењето. Анџелина, неговата сопруга ставила строга забрана.

Па така на снимањето на новиот филм во кој во една сцена тој пали цигара во автомобилот, изјавил дека уживал во цигарата. Новиот филм во кој се појавува Бред Пит е “Cogan’s trade” а освен него во филмот ги има и Хавиер Бардем, Марк Руфало и Бен Афлек. Филмот би требало да биде готов следната година.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi