Angelina Jolie има повремени афери со жени

5 мај, 20110
angelina-jolie-002-1280-728508

Со оглед на тоа дека својот невенчан партнер не го изневерила со некој маж, смета дека нејзните повремени сексуални излети со “блиски пријателки“ нема да ја нарушат нејзината врска со Бред Пит.

Анџелина никогаш не го криела своето бурно сексуално минато, а сега изгледа се враќа на старите “шеми“.

Таблоидот InTouch ја открил приказната во која бизок пријател тврдел дека Анџелина и понатаму мечатае и има силни бисексуални фантазии,како и дека има повремени афери со жени. Наводно, актерката често изнајмувала соби бо Хотелот Рузвелт во Лос Анџелес.

Првата љубов на актерката била манекенката Jenny Shimiz, која често коментирала дека холивудската ѕвезда имала ненаситни сексуални апетити.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi