Антонио Бандерас имал тумор

26 мај, 20110
antonio-banderas-p

Педесет годишниот миленик на женската популација, Антонио Бандерас изјавил дека пред две години открил дека има тумор. Случајно додека се туширал напипал грутка во пределот на кичмата. Веднаш се обратил кај својот лекар, при што му била направена биопсија. Се утврдило дека тој има тумор на кичмата, но за среќа било откриено на време и веднаш била направена операција. Тој одлучил за ова да не се зборува се до денес.

Целта на неговата изјава била да ги подучи луѓето да ги пратат сигналите на телото и да реагираат на време, пред да се искомпицираат работите.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi