Армани колекција за мажи

26 мај, 20110
naslovna Emporio+Armani+Show

Светски познатиот моден бренд Армани ја претстави колекцијата за пролет-лето 2011 за мажи.

Освен белата и сивата боја застапени се и портокаловата, црвената и црната боја. Во колекцијата има секојдневни, кежуал варијанти и нормално класичните модели кои се зачинети со доза на екстравагандност.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber