Џеј Ло ги засени сите ѕвезди на Американскиот идол истакнувајќи го својот задник

26 мај, 20110
Jennifer+Lopez+American+Idol+Season+10+Judges+cbzAeMjl6FDl

Се одржа финалето на Американ Идол, и на оваа манифестација настапија многу звучни имиња. Но, и Бијонсе и Лејди Гага, па дури и Марк Ентони паднаа во сенка кога Џеј Ло се појави на сцената. Таа беше танчерка на настапот на нејзиниот сопруг, истакнувајќи го задникот и уште еднаш докажа дека изгледа прекрасно. Марк беше горд на својата сопруга, па на крајот од својот настап и се заблагодари со еден страствен бакнеж пред целата публика.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NZ7v2Un4FHI

http://www.youtube.com/watch?v=EUSQqt3C5yk&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=dI3y_UkyEpg&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma