Ashton Kutcher наместо Charlie Sheen се забавуваше на прославата со екипата на “Два и пол мажи”

19 мај, 20110
ashtonkutcher_twitter

Ashton Kutcher официјално ќе биде замената за Charlie Sheen во серијата “Дав и пол мажи”. Тој на својот профил на Twitter ја објави заедничката фотографија со колегите од серијата.

Познат по тоа дека нема влакна на јазикот, Sheen сеуште нема искоментирано за неговата замена.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma