Аватар до Аватар

19 август, 20110

Неколку прмероци од времето на Аватар манијата, бидејќи ги знаеме сите навиките на режисерот ќе следат уште неколку делови па еве предлози за новите улоги а може да се зачини и со музички дел, има од се по нешто:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit