Топ 10 атрактивни глумци со ќељави глави

19 август, 20110

Мажите имаат голем проблем со нивниот косопас после одредена возрас  кој може да се одрази длабоко на нивната мажествена страна и самодоверба, но нели не е мажот само во косата еве докази како тоа може да биде ептен секси и да изглдеа многу многу добро

Топ 10 најатрактивни глумци без коса

10. Howie Mandel

 

9. Ed Harris


8. Billy Zane


7. Ben Kingsley

 

6. Andre Agassi

 

5. Chris Daughtry

 

4. Bruce Willis

 

3. Jason Statham

 

2. Vin Diesel

1. Patrick Stewart

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit