Аврил Лавињ се расправала, а нејзиниот дечко добил шише по глава!?

7 ноември, 20110
brody_jenner_and_avril_lavigne

Пејачката Аврил Лавињ пред неколку дена имала расправија во еден хотел со непозната девојка. Околу 1 часот по полноќ, девојките се расправале пред шанкот во еден хотелот бар, а колку била голема кавгата докажува и тоа што на крајот избил физички судир помеѓу неколку луѓе.

За време на борбата бил повреден дечкото на пејачката, Броди Џенер, кој бил погоден со шише во главата. Иронично е што токму тој сакал да ги раздвои девојките да не дојде до поголема пресметка, но сепак крајот морала да интервенира и полицијата, која ги привела сите учесници во тепачката.

Единствено Броди е регистриран како жртва. Се уште не е познат разлогот зошто започнала тепачката.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi