Бебе „манијак“ го освојува Youtube

12 август, 20110
Бебе „манијак“ го освојува Youtube

Малите деца не ги разбираме но кога кон нив се однесуваме како према возрасни луѓе, и кога им поставуваме многу „возрасни“ прашања, можат да ни бидат урнебесно смешни.

Кој може да одолее на снимка на бебе која , према зборовите на сопствениот татко, е алкохоличар и патолошки лажго? Дали ќе му поверувате?

Немојте да се грижите, детето е совршено здраво и нема проблем. Ова видео е одраз на креативност и хумoрот каде детето со само една годинаго изнесува својот став по прашањето пелени, зависност од сок од јаболка, потоа за „проблемите“ кои ги има со својата мајка, но и за Бин Ладен и Барак Обама!

Иако ова видео сеуште не е популарно како некои други снимки на бебиња и нема милион гледања, сигурни сме дека тоа брзо ќе се промени. А вие погледнете зашто!

http://www.youtube.com/watch?v=bq2T7jP7dpQ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi