Бекамови се враќаат во Англија

15 март, 20110
bekamovi

Брачниот пар Викторија и Дејвид Бекам, одлучија да се вратат на стариот имот во Англија откако истече договорот на Дејвид Бекам со фудбалскиот клуб ЛА Галаксија од Лос Анџелес.

Причината за нивното враќање е желбата на Дејвид да ја заврши својата кариера во Англија, но како причина ги наведуваат и нивните деца. Тие сметаат дека американските деца се многу размазени, а оние кои растат и се воспитуваат во Англија се поинакви.

На лето Дејвид и Викторија ќе станат родители на четвртото дете за кое најавија дека е девојче.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi