Би дале 100 фунти принцот и принцезата да ги видиш дома ?? : )

21 август, 20110
120510-getty-william-kate-m1

Еден од светски најпознати млади брачни парови, британскиот принц William  и принцезата Catherine, добија своите двојник кукли. Во Лондон почнале да се продаваат по цена од 100 фунти.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi