Цеца од балкон гледа фудбал на Маракана : ) е тоа можело … : )))

21 август, 20110
цеца

Светлана Цеца Ражњатович прв пат после куќниот затвор излегла на балкон од својата вила во Дедиње во време кога навивачите на “Маракана” извикувале: “Цеца, излези” и го гледала натпреварот против Sвезда и Рена!

Фолк дивата Светлана Цеца Ражњатович, после два месеци од куќниот затвор, прв пат во четвртокот вечерта излегла од својата вила во Дедиње – на еден од балконите од својот луксузен дом гледајќи го натпреварот помеѓу Црвена Sвезда и Рена!

Освен на балконот, на познатата пејачка пред неколку дена и е дозволено да се движи низ целата куќа и да го користи базенот во подрумот, иако првично и било дозволено само да се движи во дневната соба, спалната и бањата.

-Цеца неколку дена пред натпреварот на “ Маракана”, затворската бразлетна и ја наместиле за да може да се движи низ целата куќа, да излезе на балкон, и да се бања во затворениот базен.Фановите кои се собраа во четвртокот на стадионот на Sвезда во близина на нејзината куќа, извикувале : “Цеца, излези!”, бидејќи не смеела да се изложува во јавност излегла на балконот од кои не можеле да ја видат. На Цеца тоа и било доволен контакт со надворешниот свет после 60 дена изолација. На истиот балкон излегувала неколку пати за време на натпреварот од каде што можела да го види и стадионот, за да се почуствува малце слободна – вели извор близок на пејачката.

После првите десет дена од казната на Цеца, почнала да прима посета, за која не и била потребна дозвола, освен доколку станува збор за луѓе кои имаат криминални досиеја.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit