Бијонсе, сестра од соништата

30 јуни, 20110
BeyonceandSolange

Бијонсе за роденденот на својата сетсра и подарила 25 пара дизајнерски чевли. Тоа е нејзината пасија, знам што би ја направило најмногу среќна, затоа и го одбрав овој подарок, изјавила Бијонсе. Таа е мојата омилена сестра, ова е најмалку што можам да направам за неа, стои во изјавата на Бијонсе.

Инаку, познато е дека Бијонсе троши многу на нејзиното семејство. Таа неодамна на својот сопруг за роденден му купила автомобил Бугати.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/