Бијонсе во поинакво издание

16 јуни, 20110
naslovnabeyonce-dazed-and-confused-cover-july-2011

Овој месец е месец за насловни на Бијонсе. Таа овој месец ќе блесне на насловните на неколку светски познати магазини. Еден од нив е магазинот “ Dazed and Confused ” . Од фотографиите може да забележиме дека Бијонсе одлично се справува со трансформацијата која се барала од неа за потебите на овој магазин.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/