Бикини сезона на Викториас сикрет

31 март, 20110
vs angels 2

Светски познатиот бренд Викториас сикрет ја претстави својата нова колекција на Бикини. За оваа фотосесија беа ангажирани трите ангели: Адриана Лима, Алесандра Амбросио и Кенди Свенепол.

Како и секогаш моделите на Викториас сикрет изгледаат преубаво, и одлично ги истакнуваат облините на женското тело.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanmaEskişehir Odunpazarı Escort Işıltı