Бившата на Лотар Матеус и даде “благослов” на наша Севка:)

14 август, 20110
marijana mateus

Севе и Милан се пресреќни за бебето кое е на пат, но среќни се и нивните пријатели.

Една од нив е Маријана Матеус, поранешната сопруга на фудбалерот Лотар Матеус, која е добра пријателка на Милан.

Јас бев шест недели на одмор, па кога слушнав за убавата вест имав можност само телефонски да им честитам. Драго ми е што и мајката и бебето се добро, изјавила Маријана.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit