Бизарен тренд на интернет! Не пробувајте вие!

30 јули, 20110
owling

Откако пракирањето и разни други глупости на интернет станаа популарни, сега на ред е нов тренд под името owling.

Станув збор за фотографии на необични места, но овој пат луѓето се претвараат дека се бувови.

Значи, потребно е да се најде специфично и необично место, да се заземе поза на був, да гледате во далечина и ете ви owling фотка.

Сега ги знаете правилата, но откако ќе ја погледнете галеријата подоле, ќе видите дека станува збор за екстремна работа, која не ви ја препорачуваме да ја направите.

Затоа сите оние кои ќе сакаат да го направат новиот тренд owling нека размислат прво на последиците.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit