Бизарни подводни настани

9 август, 20110
podvoda

Ако мислевте дека под вода само се нурка, сте се излажале. Луѓето на кои особено им е досадно или имаат разигран и авантуристички дух најдоа неколку други работи кои можат да ги прават под вода – голтаат мечеви, одржуваат концерти, приредуваат вечери итн.

1. Подводно резбање тикви

2. Подводна вечера со 500 гости


3. Подводен состанок на министерски совет

http://www.youtube.com/watch?v=G9Jm1x9ShIU
4. Подводен маратон во играње карти


5. Подводен музички фестивал


6. Подводно венчање


7. Подводно глтање мечеви

http://www.youtube.com/watch?v=6f-51pKNKgI&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit