Манијак сече женски газиња по Америка

9 август, 20110
r-butt-slasher-large570

Полицијата во државата Вирџинија се обидува да пронајде човек за кого постои сомневање дека сече женски задници?
Најмалку пет жени во американската држава Вирџинија пријавиле дека неидентификуван маж ги нападнал со остар предмет по задникот.
Неговата најнова жртва е 18-годишно девојче кое купувајќи во трговскиот центар почувствала остра болка во задникот. На почетопкот помислила дека случајно се закачила за некој предмет, но подоцна увидела дека нејзините фармерки биле засечени.
Овој манијак започнал со своите напади во февруари годинава и обично напаѓа девојки кои се во раните дваесетти години. Обично напаѓал во продавници. За среќа досега не е пријавен некој потежок случај на напад.
Полицијата се уште не знае што би можело да биде мотив за овие напади.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit