Кога ветерот им е непријател на славните

9 август, 20110
Kate Middleton

Досега познатите се имаат најдено во многу незгодни ситуации. Ова особено се донесува на женската популација, кога носат фустанчиња кои многу лесно можат да бидат кренати од ветерот. Тоа е моментот за кој живеат папараците.

Погледнете кои се од светот на шоубизнисот им е ветерот голем непријател

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit