Бред Пит и постави ултиматум на Џоли или брак или нема повеќе деца

10 јуни, 20110
brad-pitt-and-angelina-jolie

Бред Пит и Анџелина Џоли изгледа наскоро ќе застанат пред олтарот. Нивните деца се почесто прашуваат зошто не се венчани. Иако Анџелина веќе неколку пати има изјавено дека децата се многу поголема обврска од бракот, сепак Брет настојува тие да се венчаат.

Доколку се случи тоа за Анџелина ова ќе биде трет брак, а за Бред втор. За оваа цел изгледа Бред ги користи децата со цел притисокот врз Анџелина да биде поголем и венчавката да биде што покоро.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/