Брега платил 700 евра на спонзоруша

1 јули, 20110
bregovic

Секое искуство се плаќа. Така и Брега мораше да си го плати ова најново искуство со кое се стекна изминативе денови.

Брега бил присутен на еден сплав, каде се забавувал со своите пријатели. До него на масата седела девојка, која успеала да му го украде сакото, во кое имало 700 евра, и лични документи.

Брега се обидел преку нејзината пријателка да си ги врати барем документите, но девојката најпрво одбивала и барала уште пари. По заканата со полиција, таа ги вратила сакото и документите. Но, и вака не поминала многу лошо.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit