Немеш сака невина женска

1 јули, 20110
nemes_marijana_veliki_brat3

Учесниците од Големиот Брат, одат заедно на патување. Но, не одат заедно Немеш и неговата љубов. Во меѓувреме се случи мал пресврт, па сега на одмор заедно одат Немеш и Сораја.

Немеш, нормално не сакал да го коменира патувањето со Сораја. Тој изјавил дека оди на одмор, на остров, но не сакал да каже каде и со кого.

Сораја исто така одбила да даде било каков коментар.

Но, затоа пријателките на Сораја, ја потврдиле информацијата. Тие се слушаат по дваесет пати во денот, за да ги прецизираат подготовките, дури се договараат и за бојата на костимеите за капење кои ќе ги носат, изјавила блиска пријателка на Сораја.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/