Бремени или лапнале „баскет“?! :) Светските „фацки“ со чудни облини! :)

27 август, 20110
naslovna-trudnidebeli

Кои познати ѕвезди очекуваат бебе, а кои едноставно јаделе повеќе хамбургери сланина?!

Во Холивуд навистина е тешко да следиш кој кого оставил кој кого затруднел, а кој едноставно јаде како за двајца. Од овие убави дами можете ли да погодите која навистина очекува бебе, а која изела повеќе од што треба!?

Погледнете и дознајте!

Тазе омажената Ким Кардашијан изгледа си дозвоила малку повеќе торта на денот на свадбата.Таа дефинитвно не е бремена.

Хилари Даф не само што пред неколку дена прослави годишнина со својот сопруг, туку објавија и за нејзината бременост.

Иако таа реши повторно да се мажи, по свршувачката свадба се уште немало, па така нема ни бебе. И Џесика Симсон веројатно јаде повеќе од што треба.

Оваа размазена холивудска ѕвезда по најново е сингл, па колку што знаеме и не е бремена. Тогаш од што и е рипнато стомачето во овој претесен розов фустан?!

Убавата актерка Џесика Алба е бремена и го очекува своето второ дете.

Ребека и Ерик Дејн го очекуваат своето второ дете.

Иако во последно време Никол Ричи се облекува доста чудно, во широки алишта, таа сепак изјавила дека не е бремена.

Актерката која во минатото имаше проблеми со анорексијата, сепак денеска е горда мајка на две деца, а го очекува и третото. Да, Тори Спелинг е бремена.

Пејачката Кристина Аглиера која минатата година се разведе, а многу брзо си фати и ново момче, сепак не е бремена. Веројатно почнала повеќе да јаде сланина.

Поубавата половина на Том Круз веројатно штотуку изела голем оброк, бидејќи парот неодамна изјави дека Кејти не е бремена.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma