Брена: Немам силикони! Не знам ќе провериме :)

27 октомври, 20110
108268

Ако некој се сомнева дека Лепа Брена има силиконски гради, во тој случај погрешил!
Познатата српска естрадна ѕвезда гостувајќи на една бугарска телевизија, за прв пат негирала дека има силиконски импланти на градите, згрозена од фактот дека некој би можел за тоа и да ја праша.

Брена: Во последно време се зборуваа многу лоши работи за мене.

Водител: На пример?

Брена: Најважно од се било дали имате силикони, или дали имате гаѓички на себе …

Водител: Дали имате силикони?

Брена: Јас немам. Не!

Додека разговарала за силиконите со водителот, Брена цело време ги држела рацете на градите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş