Видете како од убавица се станува ѕвер

27 октомври, 20110
jodiemarshtwitter625

Поранешната манекенка Џоди Марш, целосно го уништила, некогаш прекрасното секси тело. Џоди за магазинот Sun позирала пред 10-тина години и сега повторно го направила истото. Во тоа време изгледала прекрасно, но денес фотографиите се малку поразлични. Марш изјавила дека е многу горда на своето тело и на својот профил на Твитер постирала неколку фотографии од неодамнешното снимање за магазинот Zoo.
Покрај тоа, таа на социјална страна постирала и  фотографии од нејзините натпревари во бодибилдинг. Иако има многу мускули таа се уште се чувствува женствено. Таа го сака своето тело и е многу горда на него и ја правело посреќна од било кога. Неодамна Џоди започнала романса со пет години помладиот личен тренер и нејзината самодоверба сега е уште поголема. Покрај мускулите, телото на Џоди го красат и силикони.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi