Бригит Нилсен: И јас спиев со Шварценегер, пробавме сè во кревет

3 јуни, 20110
brigitte-nielsen

За време на заедничкото снимање на филмот “Црвената Соња”, Шварци и Бригит имале афера. Тој тогаш бил во врска со Мариа Шривер, од која сега се разведува. Бригит се решила на овој чекор, да признае дека имала нешто со Шварци, откако се дознало за неговото вонбрачно дете.

Знаевме дека кога ќе се изгаснат светлата и камерите нашата врска нема да продолжи. Затоа се опуштивме и дозволивме страста да нè понесе. Тоа беше секс за една вечер, во која пробавме сè. Незнам каква му била врската со Мариа тогаш, неа не ја спомнуваше, со мене се однесуваше како да сум единствената жена на светот, изјавила Бригит.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma