Нови фотки со голата Блеик Ливели, тетоважите како доказ дека е таа

3 јуни, 20110
blejk

Иако убавата Блеик Ливели демантира дека фотографиите кои се појавија на кои таа е гола, не се вистините, сепак доказите го потврдија спротивното.

По првата серија, сега се појавија нови фотографии на кои таа е гола, и девојката која е на фотографиите ги има истите тетоважи, на исто место како Блеик. Што значи дека дефинитивно тоа на фотографиите не е двојничка, туку е самата Блеик.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/