Бритни ќе се мажи по трет пат

11 јуни, 20110
britneyspears1

Бритни Спирс ја заврши турнејата по Хаваите, и сега и било во план да се мажи. Таа сака по трет пат да стапи во брак и тоа со поранешниот менаџер Џејсон Травик, со кого е во врска две и пол години. Таа сакала повторно да има семејство и уште деца со Џејсон.

Нејзин близок пријател ја дал оваа информација, додавајќи дека таа е традиционално воспитана и сака што поскоро да ја официјализира врската со Џејсон, бидејќи тие планираат да имаат заеднички деца.

Освен оваа информација поврзана за приватниот живот на Бритни, најново е дека таа многу наскоро ќе има концерт во Загреб.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma