Брук Милер на рехабилитација од дрога

18 јули, 20110
7th Annual Chrysalis Butterfly Ball - Arrivals

Поранешната сопруга на Чарли Шин, Брук Милер, која неодамна изјави дека може да се врати кај Чарли и да разговараат за помирување, оваа недела завршила во Мексико на рехабилитација од дрога.

Таа заминала на рехабилитација, каде на пациентите им даваат посебна халуциногени средства кои не се дозволени во Америка. Се работи за ибоган, супстанца од афричката билка Tabernanthe iboga. Оваа супстанца успешно ги блокира зависниците од алкохол, метадон и хероин. Лекувањето трае само седум дена, но овој екстремен метод е многу исцрпувачки за пациентите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit