Бруно Марс вети дека повеќе нема да зема дрога

22 март, 20110
bruno-mars

Популарниот пејач Бруно Марс неодамна беше уапсен во Лос Анџелес заради поседување на дрога. Тој пред судот изјави дека никогаш повеќе нема да си ја дозволи истата грешка. Пред се заради многубројната малолетна публика која го гледа како свој идол.

Повеќе нема да грешам. Нема да држам предавања дека сум успешен и дека сум идол на многумина, јас сум еден обичен музичар. Нучив дека луѓето сè гледаат и дека не смеам да направам уште нешто глупо, изјавил Бруно.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi