Bryan Adams доби ќерка од сопругата која со години ја изневерува

6 мај, 20110
Brayan Adams

Bryan Adams на Велики Петок стана татко. Тој ја доби ќерката Mirabella Bunny, од сопругата Alicia Grimaldi. Јавноста, но и стите негови блиски пријатели биле шокирани од веста бидејќи веќе неколку години се шпекулира за неговата паралелна врска со неговата соработничка Antonia Harrison.

Од ова била шокирана и Antonia која цело ова време мислела дека има сериозна врска со пејачот.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi