Чак Борис сурфа на кревет :) Се умори Норис па го пушти Борис :)

7 август, 20110
Чак Борис сурфа на кревет :) Се умори Норис па го пушти Борис :)

Еден млад дечко од Канада сурфал на кревет во езеро, а во другата рака си го држел пивото кое ни под разно несакал да го испушти.

Тој ги натерал пријателите со глисер да го влечат додека тој си ужива во каучот.

httpv://www.youtube.com/watch?v=iJQggzL8VaI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi