Чак Норис и Џенифер Лав Хјуит налоши глимци во изминативе 26 години

9 јуни, 20110
ChuckNorris_JenniferLoveHewitt_JLP

Земајќи ги во предвид филмксите критики објавени на Rotten Tomatoes.com од 1985 година, до денес избрани се надобрите и налошите актери за сите овие 26 години. За најдобри актери се прогласени Даниел Отој и Арсин Канијан.

Според вкупните критики објавени во текот на 26-те години за најлоши актери се Чак Норис и актерката Џенифер Лав Хјуит.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma