Чарли Шин исвиркан!

16 август, 20110
charlie-sheen-new-show

На тридневниот музички фестивал „Gathering of the Juggalos“ кој се одржува во Детроид, Чарли Шин наизменично бил поздравуван и исвиркуван од страна на публиката. Во еден момент тој успева и да дофати еден предмет, упатен кон неговата глава.

Минатата година, Тила Текила беше повредена откако публиката почна да фрла камења, шишиња и други предмети по неа.

Овој настан го организираат Insane Clown Posse и привлекува прилично недисциплинирана публика.

http://www.youtube.com/watch?v=38aBMh-AWV0&feature=player_embedded

 

Да видиме како публиката ќе го прифати неговото следно појавување на 10 септември во шоуто “Comedy Central Roast of Charlie Sheen” во Лос Ангелес.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit