Charlie Sheen и Snoop Dogg снимаа дует

11 мај, 20110
charlie-sheen 1

Актерот Charlie Sheen и раперот Snoop Dogg снимаа дует, кој треба да се појави оваа недела. Песната ја работеше Rob Patterson, кој изјавил дека песната е убава но не треба да се сфати сериозно, песната била направена со цел да ја насмее публиката.

Интересно е што во оваа песна ќе ја слушнеме и Carmen Electra која на почетокот од песната му се обраќа на Sheen: Ох, добро утро годподине Sheen! Дали победувате? На ова и одговара Snoop алудирајќи на марихуаната: Не! Он сега пуши.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma