По пластичната Jordan, Alex Reid и фрли око на префинетата Pippa Middleton

11 мај, 20110
AlexReidAttitude

Pippa Middleton најверојатно стана најпосакуваната британска. Освен Daniel Radcliffe сега и Alex Reid изјавил дека би сакал да се биде со Pippa.

Изгледа вкусот на Alex се променил маку повеќе. По старлетата Katie Price, позната како Jordan, Pippa е сосема спротивно од она што тој претходно го бараше. Познато е дека пред да се омажи тој имаше желба да биде со Kate Middleton, но сега откако да се омажи со принцот William тој се свтре кон нејзината помала сестра.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi