Чуден начин да импресионираш девојка

18 јуни, 20110
0519007.48

Пољакот Јан Рудницки сакал да ја импресионира својата љубов така да што се соблекол полугол и се качил на коњ и отишол во блискиот кафич каде што се наоѓала девојката која сакал да ја импресионира.

Негов близок другар вели дека бил вчудоневиден кога го видел Јан како излегол од кафичот и полугол се качил на коњ и почнал да го јава низ улиците и околните дворови, кога го виделе следниот пат веќе бил уапсен.

Девојката која сакал да ја импресионира изјавила дека Јан не и се допаѓал многу, но сега со овој чин стварно претерал и рекла ако ова му бил планот да ме освои тогаш навистина многу згрешил.

Но Јан има уште еден проблем, а тоа е полицијата која нема милост према него и може да заработи казна затвор во рок на траење до 5 години. Интересно е да се напомене дека Јан е татко на 7 деца.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi