Дали го сонувате Холивудскиот сон? Епа еве тогаш што сонувате!! :)

28 октомври, 20110
holivud

Прекрасни погледи,апартмани, гламур и луксуз се кријат таму на Холивудските ридови. А кој не би посакал дел од Холивудскиот сон, без разлика каде живеете…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi